Lajme

Një person i vdekur në mes të rrugës në Fushë Kosovë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:26 | 14 August 2020

Një person është gjetur i shtrirë pa shenja jete në Fushë Kosovë, në rrugën kryesore.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë dalë policia dhe ende nuk dihen rrethanat e vdekjes.

Gazeta inFokus do të iu mbajë të informuar për rastin.

Të tjera