Lajme

Një person i lënduar nga aksidenti në Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 02 December 2019

Një person është lënduar si pasoj e një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 19:00 në Mitrovicë.

Rastin për gazetën inFokus e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Avni Zahiti, shkruan gazeta inFokus.

Si pasojë e këtij aksidenti një person ka mbetur i lënduar.

“Në aksident trafiku të ndodhur rreth orës 19:00, në rrugën ” Safet Boletini” në Mitrovicë ( afër shf Migjeni), të përfshira një veturë dhe një transportus i mallrave (kamion i vogël), si pasojë e këtij aksidenti një person ka pësuar lëndime”, ka thënë zëdhënësi i Policisë se Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti./Gazeta inFokus/.

Të tjera