Lajme

Një person bëhet për spital, u rrah nga tre persona

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 25 January 2022

Një person nga Shtimja është dërguar në QKUK për trajtim pasi që ishte sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti po cilësohet si “VRASJE NË TENTATIVË”, e ku personat e dyshuar gjenden në arrati.

“Në vendin ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një predhë e pistoletës. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Etiketa:

Të tjera

rel="nofollow"