Lajme

Një objekt përfshihet nga zjarri në Prishtinë, Policia jep detaje

Autori: Gazeta inFokus 13:25 | 03 January 2022

Një zjarr ka shpërthyer në një objekt për servisim të veturave në lagjen Lakrishe në Prishtinë.

Lajmin për Klankosova.tv, e ka konfirmuar zëdhënësja për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila ka bërë të ditur se nuk raportohet për të lënduar dhe se zjarri është lokalizuar.

“Sot rreth orës 10:30 kemi pranuar informatën për incident zjarri në lagjen Lakrishtë, në Prishtinë. Nuk raportohet për persona të lënduar. Zjarri është lokalizuar, janë shkaktuar vetëm dëmë materiale”, u shpreh Ahmeti.

Të tjera