Lajme

Një nga veturat e grupit terrorist që u gjet në veri në vlerë mbi 1 milionë euro

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 26 September 2023

Policia e Kosovës (PK) ka gjetur sasi të madhe armatimi, vetura, uniforma, dokumente e gjësende të ndryshme, që dyshohen se i ka përdorur grupi terorrist në sulmin ndaj Policisë.

Një prej veturave të konfiskuara është e tipit “Mercedes Benz G63 AMG me vlerë 1.2 milion euro, veturë kjo e blinduar, raporton “Betimi për Drejtësi“.

Fotografit e veturës dhe të një prej armëve që u gjet në veri të vendit.

-Advertisement-

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera