Lajme

Një muaj nga zhdukja e vajzës në Fushë Kosovë dhe ende nuk dihet asgjë për të

Autori: Gazeta inFokus 10:27 | 06 December 2022

Rreth një muaj më parë është zhdukur një vajzë në Fushë Kosovë dhe ende nuk dihet asgjë për të, shkruan Gazeta inFokus.

Rastin në polici, e ka bërë të ditur nëna e saj duke treguar se nga momenti që ka dalë nga shtëpia nuk është kthyer më.

“Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor./Gazeta inFokus/

Të tjera