Lajme

Një këmbësor i lënduar në një aksident trafiku në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 15:30 | 03 January 2022

Një këbësor ka pësuar lëndime në një aksident trafiku në Prishtinë.

Deri te lëndimi i këmbësorit erdhi kur dy vetuara u aksidentuan mes vete dhe e përfishinë edhe atë në aksident, shkruan Gazeta Infokus.

Këmbësori i lënduar është dërguar për tretman mjekësor, kurse me rastin po merret njësiti i trafikut.

“Rreth orës 13:20, në rrugën “Dëshmorët e Marevcit” në Prishtinë, ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy automjet në levizje dhe një këmbësor.Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor, ndëkohë që me rastin po merret njësiti i trafikut”, u shpreh Ahmeti./Gazeta Infokus/

Të tjera