Lajme

Një i vdekur dhe një i plagosur në rrugën Lezhë-Shkodër

Autori: Gazeta inFokus 08:03 | 19 October 2021

Një aksident i ndodhur në orët e para të mëngjesit përgjaku sërish aksin Lezhë-Shkodër.

Dy automjete u përplasën kokë më kokë në afërsi të fshatit Dajç ku mbeti i vdekur një person dhe i plagosur rëndë një tjetër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./ TCh

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UNI-Universum International College rankohet me sukses në Times Higher Education Impact Rankings 2024

Të tjera