Lajme

Një i vdekur dhe katër të lënduar në Ranillug

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 01 May 2022

Një persona ka vdekur e një tjetër është lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur të shtunën mbrëma në Ranillug.

M.B 70 vjeçar ka ndërruar jetë pas plagëve të marra, pasi u ndesh me një kombi ballë për ballë.

Vozitësi i kombit, Y.D ka ikur nga vendi i ngjarjes ndërsa policia po e kërkon që ta arrestojë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajëtë është dërguar për obduksion.

Të tjera