Lajme

Një i mitur shqiptar gjendet i vdekur në Greqi

Autori: Gazeta inFokus 10:29 | 11 February 2019

Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në Rodos të Greqisë.

Ai u transportua me urgjencë në spitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë.

Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanet në të cilat mund të ketë ndodhur ngjarja.

Pritet një përgjigje nga spitali lidhur me shkakun e vdekjes së të miturit./Gazeta inFokus/

Të tjera