Lajme

Një grua goditet nga vetura në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 15:02 | 26 June 2022

Një grua është goditur nga një veturë para pak minutave në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas informacioneve të para gruaja është në gjendje të rëndë por sipas ekipit mjëkësor që kanë arritur në vendin e ngjarjes gruaja është jashtë rrezikut për jetë.

Në disa pamje të siguruara nga Gazeta Infokus shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur ndihma e shpejtë si dhe policia.

Gazeta Infokus ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës dhe janë në pritje të informacioneve zyrtare./Gazeta Infokus/

Më poshtë gjeni pamjet nga vendi i ngjarjes:

Të tjera