Lajme

Një grua gjendet e vdekur në kuzhinën e një lokali në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 09:14 | 02 October 2021

Një vdekje në rrethana të dyshimta ka ndodhur në kuzhinë të një lokali në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë.

“Njësitë policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Rasti ka ndodhur të premten, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të tjera