Rozë

Një femër me fat si Ryva, pranoi sërish një dhuratë shumë të bukur

Autori: Gazeta inFokus 19:49 | 17 November 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se ka pranuar një dhuratë të bukur.

Të tjera