Lajme

Një doktor i bashkohet AAK-së (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 13 May 2017

Sot Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Dega në Kodrën e Trimave, i është shtuar edhe një anëtar. Ai është doktor Agron Muçolli dhe Rexhep Gërbeshi.

Po ashtu, nga LDK në AAK sot është rikthyer Nazmi Beqiri.

Sipas AAK-së, kjo parti po rritet në Prishtinë. Ndryshe, në AAK sot ka aderuar edhe Besian Metolli.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera