Lajme

Një delegacion nga Bundestagu gjerman viziton Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 06:58 | 10 October 2019

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, pret në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman pjesë të Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve te Integruara.

Takimi zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë.

Të tjera