Lajme

Një burrë në Prishtinë raporton se është kanos*r nga ish-gruaja e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:08 | 03 March 2024

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se është kanosur me fjalë nga ish-bashkëshortja e tij.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se ditë më parë ish bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare e kishte kanosur me fjalë. Me vendim të prokurorit pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raport.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera