Lajme

Një 50-vjeçar plagoset në Vlorë

Autori: Gazeta inFokus 08:33 | 02 May 2017

Rreth orës 19:20, në fshatin Kotë të Vlorës pranë vendit të quajtur “Pularia”, pas një konflikti fizik, ka mbetur i plagosur me mjet prerës shtetasi D.M., rreth 50 vjeç.

Ai ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë duke marrë ndihmë mjekësore. Policia ka bërë të mundur shoqërimin e dy shtetasve si autorë të dyshuar.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera