Auto&Tech

Nissan sjell dy modele Rogue me çmime të arsyeshme (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 27 April 2017

Gjatë këtij viti, prodhuesi japonez Nissan, sjellë dy modele të serisë Rogue që do të kushtojnë duke filluar nga 21 mijë dollarë.

Makinat SUV që janë të afta edhe për terrene të vështira, kanë qëndrueshmëri të lartë dhe lehtësi të shumta teknologjike, transmeton Telegrafi.

Për një Rogue Sport S duhet të paguhet çmimi fillestar, ndërsa rreth dymijë dollarë më shumë, për modelin Rogue Sport SV.

-Advertisement-

Të interesuarit për një Nissan 2017, që duan të kenë edhe elemente shtesë obligohen të paguajnë deri në 26 mijë dollarë, për të gjithë pakon.

Këto shifra janë konsideruar të arsyeshme, meqë komoditeti dhe mundësitë që ofrojnë makinat janë mjaft të larta.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera