Lajme

“NISMA do t’a rris pagën minimale”

Autori: Gazeta inFokus 22:40 | 15 May 2017

Kur Nisma për Kosovë të vijë në pushtet, prioritet ekonomik do ta ketë rritjën e pagës minimale.

Kështu ka thënë në emisionin “Euro Tribuna, anëtari i kryesisë së NISMA-s, Shyqri Bytyqi.Ai shtoi se prioritet do t’i jepet edhe zhvillimit të bujqësisë dhe fuqizimit të prodhimeve vendore.

Etiketa:
Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera