Lajme

Nis ndërtimi i rrugës në Zllatar, Rama shikon nga afër punimet

Autori: Gazeta inFokus 19:48 | 26 July 2022

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka parë nga afër punimet që po bëhen në ndërtimin e rrugës në Zllatar.

Rama thotë se aty do të përfshihen kanalizimi dhe ndriçimi publik.

“Kemi filluar ndërtimin e rrugës në Zllatar. Jemi fokusuar në planifikimin e mirëfilltë të saj, duke pas parasysh edhe përfshirjen e kanalizimit dhe ndriçimit publik. Vazhdojmë me projekte për përmirësimin e jetës së qytetarëve të Prishtinës”, ka shkruar Rama në Facebook.

Të tjera