Rozë

Nina e Feros dhe Arbenitës me set fotografik, zbulohet portreti i vogëlushes

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 28 April 2021

Fero dhe Arbenita janë bërë prindër të vajzës Nina.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale, teksa nuk po mungojnë edhe imazhet e shumta të vajzës, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse që të dy kanë vendosur të mos e zbulojnë portretin e saj, ata kanë bërë me dije se shumë shpejt do të bëhet edhe seti i ri fotografik me Ninë

Dyshja kanë publikuar disa pamje ku kanë zbuluar pak nga portreti i së voglës së tyre.

Të tjera