Lajme

Nikollovski sot për herë të parë si ministër do të takohet me disa shoqata bujqësore

Autori: Gazeta inFokus 09:38 | 09 June 2017

Në Ministrinë e Bujqësisë sot do të mbahet takim me përfaqësues të disa shoqatave bujqësore, përcjell Telegrafi Maqedoni.

 

Në takim, siç është paralajmëruar, do të marrë pjesë ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Ljupço Nikollovski, ndërkaq do të bisedohet për disa çështje nga sfera e bujqësisë, njofton AIM. /Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera