Lajme

Ngjela zbulon skenarin: Berisha dhe Basha preken nga reforma në drejtësi

Autori: Gazeta inFokus 08:55 | 28 June 2017

Avokati Spartak Ngjela ka akuzuar ish kryeministrin Berisha dhe liderin e PD-së Basha, se preken nga reforma në drejtësi, ndaj duan ta ndalojnë.

“Saliu dhe Basha i kanë hyrë përsëri valles së çadrës. Ndërkohë reforma në drejtësi, i kap edhe Bashën edhe Saliun. Fakti që janë kaq të acaruar do të thotë që do të preken, por këtë nuk e ndalojnë dot. Për Kryeministrin nuk e di nëse do të preket nga kjo reformë por nuk besoj se ai do të ndalojë me reformën, sepse e ka marrë përsipër”, tha Ngjela.

PD pësoi humbje të thellë në zgjedhjet e 28 qershorit, ndërkohë që PS fitoi bindshëm.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera