Lajme

Ngjarje tragjike: Vritet një 52-vjeçar në Prishtinë, dyshohet se u ther për vdekje nga dhëndri i tij

Autori: Gazeta inFokus 23:19 | 29 November 2023

Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur sonte në rrugën ‘Ali Vitia’, ku një person dyshohet se ka therur për vdekje vjehrrin e tij, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë me dije se viktima është dërguar në gjendje të rëndë në spital dhe i njëjti s’ka arritur t’i përballojë plagët e marra.

Vijon…

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera