Lajme

Ngacmohet seksualisht dhe sulmohet fizikisht një e mitur në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 09:47 | 19 June 2022

Një i mitur është arrestuar nën dyshimin se e ka ngacmuar seksualisht dhe sulmuar fizikisht një femër të mitur.

Rasti ka ndodhur të premtën në Pejë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuar është dërguar në mbajtje.

NGACMIM SEKSUAL & SULM

Pejë 17.06.2022 – 19:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht dhe ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare e mitur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të tjera