Lajme

Nga zjarri në autosallonin në Vushtrri u dogjën 6 vetura

Autori: Gazeta inFokus 09:41 | 17 July 2023

Një autosallon është përfshirë nga zjarri në Vushtrri. Sipas policisë, aty janë djegur gjashtë vetura tërësisht dhe disa janë dëmtuar pjesërisht nga zjarri.

Sipas ankuesit, persona të panjohur i kanë vënë zjarrin veturave.

Të lënduar nuk ka.

-Advertisement-

Rasti po hetohet.

Njoftimi i plotë i policisë:

ZJARRVËNIE/Vushtrri 16.07.2023 – 00:57. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur i kanë djegur gjashtë (6) vetura tërësisht dhe disa të tjera  janë dëmtuar pjesërisht nga zjarri. Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Të lënduar nuk ka, lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera