Rozë

Nga kishte humbur Dhurata Ahmetaj, pas kaq kohësh shfaqet në këtë gjendje

Autori: Gazeta inFokus 17:30 | 15 October 2020

Dhurata Ahmetaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ka një kohë që nuk është aktive me projekte muzikore

Dhurata vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.

Të tjera