Rozë

Nga ikja si refugjate e Kosovës deri tek fama, ana e panjohur e Melinda Ademit

Autori: Gazeta inFokus 16:53 | 17 January 2022

Melinda Ademi është këngëtarja që po nxjerr hite të vazhdueshme, ajo ka arritur të fitojë zemrën e të gjithëve me muzikën që ajo bën.

Këngëtarja që nga fëmijëria e saj ka jetuar jashtë Kosovës, ne një video në Tik Tok është shfaqur rrugëtimi i saj në disa pika të shkurtra drejt suksesit që ajo gëzon sot.

Ajo kishte marrë pjesë në American Idol teksa ishte vetëm 16 vjeçare, këngëtarja kishte rrëfyer se si kishin lëshuar Kosovën si refugjate e Kosovës.

Në American Idol ajo kishte marrur një përgjigje pozitive kështu duke marrë rrugë drejt suksesit.

Melinda sot është shumë e sukseshme dhe numëron hite të shumta.

Gjithashtu ajo merr vëmendje të madhe edhe me bukurinë dhe format e saj trupore.

Të tjera

rel="nofollow"