Rozë

Nga “dallëndyshja” në zonën intime tek emri i Icardit, këto janë tatuazhet e Wanda Nara-s (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:53 | 14 February 2020

Jo vetëm çantat luksoze janë të rëndësishme për Wanda Nara-n, por bashkëshortja e Mauro Icardit ndan me futbollistin edhe pasionin për tatuazhet.

Biondja bukuroshe, në vitet e fundit, ka bërë disa tatuazhe të ndryshme. Disa janë zbuluar me kohë nga telekamerat e “Grande Fratello Vip”, por ato më intimët janë shtuar së fundmi. Dhe është bërë e mundur që fansat t’i shohin nga postimet seksi e provokuese që Wanda ka bërë në rrjetet sociale.

Nga dallëndyshja në pjesën intime, te kryqi, emrat e 5 fëmijëve dhe të Icardit dhe avion, këto janë disa nga tatuazhet e argjentinases:

Të tjera