Rozë

Nga ashensori, Rudina me video atraktive

Autori: Gazeta inFokus 22:06 | 11 August 2022

Rudina Balaj tregoi dukjen për sot.

Ajo publikoi një video nga ashensori ku tregon sa bukur është veshur.

Me xhinse dhe këmishë rozë të hapur ajo duket mahntëse.

Derisa flokët ka vendosur vetëm ti mbledh lartë./InfoKosova/

Shiko videon:

Të tjera