Lajme

Nënshkruhet koalicioni ndërmjet LDK-së dhe VV-së, në këtë komunë!

Autori: Gazeta inFokus 19:29 | 28 October 2021

Ruzhdi Shehu, kandidati për kryetar të Junikut, ka bërë të ditur se është nënshkruar marrëveshja ndërmjet LDK-së dhe VV-së.

Sipas tij, tani është momenti historik për Junikun. “… sepse fitorja jonë me 14 nëntor dhe ndryshimi pas 12 viteve në Junik është i pandalshëm”.

Të tjera