Lajme

Nënsekretarja Allen mbërrin në Presidencë, nis takimin me Osmanin

Autori: Gazeta inFokus 09:15 | 19 May 2024

Nënsekretarja amerikane e Shtetit, Elizabeth Allen, ka mbërritur në Presidencë.

Allen është pritur nga presidentja Osmani.

Ato do të nënshkruajnë një marrëveshje mirëkuptimit ndërmjet Qeverisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Republikës së Kosovës, kundër manipulimit të informacionit nga shtetet e huaja.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera