Lajme

Nënkryetari i AAK’s: U dëshmua edhe një herë lufta e UÇK’së

Autori: Gazeta inFokus 09:44 | 27 April 2017

Nënkryetari i i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi ka thënë se me lirimin e ish-Komandantit të UÇK-së, Ramush Haradinajt u dëshmua edhe një herë se lufta e UÇK-së ka qenë e pastër.

“Lufta e Haradinajt dhe UÇK-së ka qenë e drejtë dhe pastër. Kushdo që tenton ta njollos këtë, do të humb. Institucionet e Kosovës duhet të kërkojnë ta heqin këtë dhe të mos shkojnë në bisedime pa dhënë llogari serbia për krimet në Kosovë. Ramushi sot pasdite kthehet në Kosovë”, ka thënë Isufi.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera