Lajme

Nëna raporton vajzën e saj 12 vjeçare të humbur

Autori: Gazeta inFokus 09:16 | 30 December 2021

Një grua nga Vitia ditën e martë ka raportuar se vajza e saj 12 vjeçare ka humbur, shkruan Gazeta Infokus.

Në lidhje me rastin thuhet se vajza pasi që ka dalë nga shtëpia nuk është kthyer më dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

“Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera