Lajme

Nëna nga Vushtrria raporton se i ka humbur vajza 17-vjeçare

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 09 December 2023

Një vajzë është raportuar se ka humbur në Vushtrri.

Nëna e saj ka kontaktuar me Indeksonline, ku tha se vajza e saj 17-vjeçarje, Olta Ejupi që nga dita e premte nuk dihet asgjë për fatin e saj.

Ajo ka kërkuar ndihmën e Policisë, pasi ka bërë me dije se ka humbur kontaktet me vajzën e saj.

-Advertisement-

Edhe Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Vushtrri 07.12.2023 – 23:45. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj, viktima femër kosovare- e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Kushdo që ka ndonjë informacion për vajzën e saj të thërras në numrin e telefonit: 048400507.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKS-ja kërkon nga Institucionet që sigurimi për bujqit të bëhët obligativ

Të tjera