Lajme

Nëna nga Prizreni e raporton vajzën si të zhdukur në polici

Autori: Gazeta inFokus 10:30 | 02 January 2022

Një nënë e ka raportuar dje vazjën e saj si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza është larguar nga shtëpia më datën 29 dhjetor dhe nga ajo ditë nuk ka njohuri për vendodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Prizren 29.12.2021-10:30. Me 01.01.2022 një femër kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj, rasti është duke u hetuar.

Të tjera