Lajme

Nëna nga Gjilani raporton se i është zhdukur vajza

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 13 January 2022

Një nënë nga Gjilani të mërkurën ka raportuar se vajza e saj është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas saj, vajza ishte larguar nga shtëpia dhe nuk e dinë vendndodhjen e saj.

“Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera