Fun & Video

Nëna filmon vajzën ndërsa bën seks, video në dorë të pedofilit!

Autori: Gazeta inFokus 09:50 | 01 April 2019

E detyruar për të masturbuar nga nëna e saj, e cila filmoi skenën e nxehtë dhe e dërgoi videon tek një pedofil: kjo është drama e një vajze 13 vjeçare (në kohën e ngjarjes) nga Conegliano, Itali, e zbuluar dhe denoncuar vonë nga babai i saj.

Faktet datojnë në vitin 2012: viktima, tani 20-vjeçare, ka bërë një udhëtim të gjatë të rehabilitimit nga strukturat që e kanë marrë në kujdestari, ndërsa prindërit e saj janë hequr nga autoriteti prindëror. Tani burri është dëgjuar në gjyqin kundër gruas së akuzuar për prodhimin dhe shpërndarjen e pornografisë së fëmijëve.

Lajmi është publikuar nga mediat italiane, të cilat tregojnë detaje të ngjarjes. Në shtator 2012, burri gjen dy video pornografike të partneres së tij në PC. Një e filmuar gjatë pushimeve të gruas së tij me vajzën e saj në Kroaci disa javë më parë. Në tjetrën, partnerja është filmuar gjatë një skene duke bërë seks oral me një burrë tjetër.

-Advertisement-

Materiali pornografik u dërgua pastaj tek një burrë nga Napoli, në kompjuterin e të cilit policia postare gjeti dhjetra fotografi dhe video pedopornografike. Ka qenë vetë nëna që ka dërguar videot përmes chatit. Fakte që megjithatë mbetën të mbyllura brenda rrethit familjar për muaj.

Burri flet vetëm me vjehrrën e tij, por drama nuk zbulohet nga atje. Nuk përfshihen as shërbimet sociale të komunës së Coneglianos, të cilat tashmë po e ndiqnin vajzën për shkak të disa problemeve të sjelljes, që u shtuan vetëm në shtator 2012. Vetëm në qershor 2013 babai vendos të zbrazë “thesin”, duke kërkuar ndihmë nga shërbimet sociale.

“Ai u prezantua me një tabletë, – tregon “Tribuna di Treviso”, – dhe më tregoi videot, u trondita si për përmbajtjen ashtu edhe për sipërfaqësinë me të cilën më tregoi dy video të vështira me gruan dhe vajzën e tij”.

Ishte punonjësi i shërbimit social, ai i cili e kishte bindur të atin që të paraqiste një ankesë. Menjëherë filluan hetimet: çiftit i ishte hequr autoriteti i tyre prindëror, ndërsa njeriut të cilit i ishin dërguar videot u identifikua.

Dhe për vajzën, tani rreth moshës 20 vjeçe, ka nisur një udhëtim i gjatë i rimëkëmbjes nëpërmjet komunitetit dhe familjes.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera