Rozë

Nëna e Rita Orës publikon fotografi atraktive në bekine

Autori: Gazeta inFokus 18:07 | 04 August 2021

Prindërit e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, Vera dhe Besnik Sahatçiu – Ora, pushimet e tyre të verës po i kalojnë në Ulqin.

Ata po i shijojnë ditët e nxehta në lagunën e Lumit Buna, aty ku edhe familja posedojnë një shtëpi private.

Vera e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë së fundmi me fansat e saj disa fotografi të reja nga pushimet.

Fillimisht ajo pozoi me një palë bikini njëpjesëshe në brigjet e lumit, teksa vuri në pah linjat e saj atraktive trupore.

Vitaliteti i saj dhe të qenurit në top formë, ka bërë që Vera të duket ndryshe dhe më në top formë, ani pse i ka kaluar të pesëdhjetat.

“Pjesa më e mirë e ditës, duke krijuar kujtime”, shkroi psikiatrja Sahatçiu në mbishkrimin e fotografive./Telegrafi/

Të tjera