Rozë

Nëna e Rita Orës ekspozon trupin e saj perfekt

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 20 May 2020

Jo vetëm Rita Ora, por edhe nëna e saj Vera është një personazh mjaft atraktiv nëpër rrjetet sociale.

Nëna e këngëtares së famshme Rita Orës, Vera përmes rrjetit të saj social Instagram ka treguar që përkujdeset për trupin, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë përmes një fotografie verore që e ka publikuar, duke vënë në pah linjat e saj trupore e që janë në një formë mjaft të mirë.

Ndryshe Vera pavarësisht viteve që ka, ajo është një grua mjaftë me stil dhe tejet e bukur.

Të tjera