Lajme

Nëna e njofton policinë se i është zhdukur djali

Autori: Gazeta inFokus 08:45 | 28 November 2022

Është zhdukur një person nga Gjakova është bërë e ditur nga nëna e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë, bëhet e ditur se djali është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera