Rozë

Nëna e Edona Llalloshit shfaqet si çikë e re

Autori: Gazeta inFokus 21:28 | 28 May 2020

Këngëtarja Edona Llalloshit shfaqet përditë shumë e lumtur në rrjete sociale, ku ndanë me ndjekësit momente nga jeta e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtares nuk i mungon buzëqeshja më fytyrë në çdo dalje publike dhe kjo tregon lumturi.

Këngëtarja, është e plotësuar në të gjitha aspektet dhe këtë e ka treguar disa herë. Ajo, është e bekuar që ka mbështetjen e gjithë familjes, shkruan “Kosovarja”.

Ju, prej vitesh e njihni vëllain e Edones, së fundi media i ka bërë publike shpesh edhe motrat e saj, ndërkaq këtu ju njohim me nënën e këngëtares që po duket e freskët dhe mjaftë e re.

Të tjera