Rozë

Nëna e 5 fëmijëve tërbon rrjetin, shfaqet tërësisht nudo (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 30 November 2020

Gruaja e Mauro Icardi, Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram. Ajo publikon shpesh foto të nxehta, duke provokuar ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo nuk i ka lënë vend imagjinatës. Wanda ka pozuar e zhveshur dhe shihet që ka hipur mbi një kalë.

Krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, nëna e 5 fëmijëve shkruan: “Hap i fortë”.

Të tjera