Rozë

Nëna e 5 fëmijëve ndez rrjetin, stërvitje “hot” në kushtet e shtëpisë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:03 | 19 May 2020

Ndonëse futbolli është ndalur dhe spektaklet ku ajo merr pjesë gjithashtu, Wanda Nara ka gjetur sërish një mënyrë për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë.

Këtë herë modelja argjentinasi, bashkëshorte e sulmuesit Mauro Icardi, ka zgjedhur të postojë foto nga stërvitja në shtëpinë e çiftit në liqenin e Comos, ku nuk ka ngurruar të shfaqë format seksi të trupit të saj.

Të tjera