Rozë

Nëna bukuroshe e Taynës feston ditëlindjen, kështu e uron ajo

Autori: Gazeta inFokus 14:47 | 26 April 2021

Këngëtarja ka zgjedhur nëpërmjet rrjeteve sociale të uroi ditëlindjen e nënës së saj.

Tayna ka ndarë imazhe dhe video në storie në Instagram derisa i ka bashkangjitur edhe disa fjalë urimit.

Duke ndarë postimet në storie, Tayna ka shkruar: ‘Drita e syve të mijë sa me fat që të kam, ti je shpirti më i pastër dhe më i bukuri që kam njohur ndonjëherë’.

Në videon e publikuar, siç duket këngëtarja është nga një festë me nënën e saj teksa shihet duke i dhuruar edhe një përqafim.

Theksojmë se, Tayna është një nga personazhet publike e cila ka treguar shpeshherë se ka një lidhje të veçantë me nënën./Lajmi

Të tjera