Uncategorized

Në Xian takoni bukurinë e kostumit Hanfu

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 30 May 2023

Në fillimin e verës së këtij viti, mbajta e Samitit Kinë-Azi Qendrore në qytetin Xian tërhoqi vëmendjen e botës.

Si një qytet i famshëm historik dhe kulturor në Kinë dhe një destinacion turistik me famë botërore, Xian, kryeqyteti i lashtë mijëravjeçar, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e botës me sharmin e tij unik.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Comodita po dominon në panairin IMM Cologne në Gjermani me numrin e vizitave biznesore

Të tjera