Rozë

Në vaskë me Saren, gruan e Ledrit

Autori: Gazeta inFokus 22:32 | 08 December 2021

Sara Hoxha është bashkëshortja bukuroshe e reperit Ledri Vula, tashmë shumë e njohur për të gjithë.

Sara, para se të njihej dhe lidhej me reperin Ledri Vula nuk ishte e njohur për opinionin në Kosovë.

Por, tashmë atë e njohin thuajse të gjjthë si gruaja e Ledrit, nëna e simpatikes Poem Blu dhe reja e Xherit të “RTV 21”, shkruan “Kosovarja”.

Sara nuk kursehet kur është fjala për të treguar gjëra nga jeta e saj, ndërkohë që ju bëhuni dëshmitar të larjes së saj ne vaskë.

Të tjera