Rozë

Në shtrat me Eros Grezdën, Oriola Marashi publikon foto intime

Autori: Gazeta inFokus 08:02 | 13 October 2020

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë më të dashuruar se kurrë.

Këtë e ka treguar vetë modelja teksa publikoi në rrjetet sociale në një foto intime me futbollistin.

Çifti pozuan në shtrat pranë njëri-tjetrit dhe Oriola e quajti partnerin e saj “qenien e saj njerëzore më të preferuar”. “Qenia njerëzore më e preferuar,”– shkroi ajo krahas fotos.

Modelja dhe futbollisti bën publike lidhjen e tyre disa muaj më parë. Marashi është shumë aktive në rrjetet sociale për shkak edhe të aktivitetit të saj, ndërsa futbollisti disi më pak.

Të tjera