Rozë

Në serial urrehen, por prapa kamerave ata janë…(FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:29 | 16 May 2017

Punë dhe harmoni në ekipin e serialit “Kara Seva”

“Kara Sevda” është njëri ndër serialet më të ndjekur i cili ka fituar zemrat e miliona shikuesve anë e mbanë vendit.

Ky serial i cili shfaqet në RTV 21, mbledh përpara ekranit shumë shikues, shkruan rtv21.tv

Ani pse në serial raportet mes personazheve dallojnë dhe shumë prej tyre urrehen midis vete, në jetën reale ka shumë harmoni në punën ekipore të aktorëve.

Për të gjithë adhuruesit e këtij seriali, do të sjellim disa fotografi të personazheve më të urryer prapa ekranit. Këto fotografi e dëshmojnë më së miri atmosferën e ekipit filmik prapa kamerave

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera