Rozë

Në rrjetet sociale e shpallën të vdekur, reagon reperi shqiptar: Asaj rruge jemi të gjithë…

Autori: Gazeta inFokus 10:58 | 19 November 2020

Personazhet e njohur të ekranit shpeshherë bëhen pjesë e lajmeve të rreme, ku madje në rrjetet sociale edhe i kanë bërë të vdekur. Kështu i ka ndodhur së fundmi reperit të njohur, Golg Ag. Disa faqe në internet kanë shkruar se ai ka ndërruar jetë, e madje kanë shprehur edhe ngushëllime për reperin.

Por Arian Gushi sapo ka parë lajmet rreth vdekjes së tij, ka vendosur që të reagojë përmes një postimi në “Instastory”. Gold Ag është shprehur se ky njoftim është bërë për disa klikime dhe se është gjallë.

Reperi i dashur për publikun ka reaguar në mënyrë shumë të qetë dhe ju ka bërë një urim edhe gjithë atyre që e shpallën të vdekur.

Të tjera